کد مطلب: 178589
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷
معاون عملیات پلیس راهور باتوجه به حضور دسته جات عزاداری و ایستگاه های صلواتی در معابر، به رعایت دستورات پلیس تاکید کرد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ رازقی معاون عملیات پلیس راهور، باتوجه به حضور دسته جات عزاداری در اکثر معابر شهری و برگزاری مراسمات اعلام کرد نیاز است تا شهروندان موارد خاصی را در عبور و مرور مدنظر داشته باشند.

وی ادامه داد: توقف در پیرامون مسیرهای مراسم باعث انسداد راه و مشکلات ترافیکی می‌شود لذا تاکید می‌کنم حتماً از محل‌های مجاز استفاده شود. از تخلفاتی مثل پارک غیر مجاز و پارک دوبل در این محل‌ها خودداری شود.

رازقی افزود: باتوجه به اینکه ایستگاه‌های صلواتی در حاشیه معابر هستند، در این محل‌ها از توقف دوبل و توقف ای که باعث سد معبر شود، خودداری شود.

معاون عملیات پلیس راهور تاکید کرد: چون شهروندان محترم در این روزها اکثراً لباس تیره بر تن دارند، لازم است شب‌هنگام از محل‌های مجاز دارای روشنایی کافی حرکت کنند. همچنین رانندگان با توجه کافی به جلو تردد داشته باشند.

وی افزود: با توجه به تمهیدات پلیس راهور در خصوص ایجاد محدودیت‌های ترافیکی و مسدودیت معابر، رانندگان همکاری لازم را با همکاران ما در پلیس راهور داشته باشند. با توجه به خلوتی معابر، رانندگان محترم حتماً با سرعت مجاز و مطمئنه حرکت کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

رازقی گفت: همچنین با توجه به منع تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در این شب‌ها، رانندگان محترم فعال در حوزه بار فعالیت خودشان را به شب‌های بعد از تاسوعا و عاشورا موکول کنند.

منبع : خبرگزاری مهر