کد مطلب: 169576
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲
شش نفر از اعضای شورای شهر تهران برای عضویت در کمیته پیگیری و نظارت شهر دوستدار کودک انتخاب شدند.
 

به گزارش ایران خبر، صبح امروز انتخاب شش نفر از اعضای شورای شهر برای عضویت در کمیته پیگیری و نظارت موضوع بند «ز» ذیل ماده واحده مصوبه شهر دوستدار کودک روی میز بررسی شورای شهر تهران قرار گرفت و معدنی پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر در دفاع از این دستور گفت: مقرر شده که در راستای اجرای مصوبه شهر دوستدار کودک کمیته پیگیری و نظارت با حضور نمایندگان همه کمیسیون‌های شورای شهر تشکیل شود.

وی با بیان اینکه مصوبه شهر دوستدار کودک در همه موضوعات شهری همچون فضای عمومی، مبلمان شهری، حمل و نقل عمومی، مشارکت‌های اجتماعی و ... باید دیده شود، گفت: بر همین اساس همه کمیسیون‌ها نمایندگان خود را معرفی کردند که این افراد به شورای شهر معرفی می‌شوند که رأی اعتماد بگیرند.

معدنی پور افزود: نرگس سلیمانی از کمیسیون نظارت، سوده نجفی از کمیسیون خدمات شهری، زهرا شمس احسان از کمیسیون فرهنگی، جعفر شربیانی از کمیسیون شهرسازی، قائمی از کمیسیون حمل و نقل و آخوندی از کمیسیون بودجه برای عضویت در کمیته نظارت و پیگیری مصوبه شهر دوستدار کودک معرفی شدند.

به گزارش ایران خبر، این شش نفر برای عضویت در کمیته پیگیری و نظارت مصوبه شهر دوستدار کودک به عنوان نمایندگان شورای شهر انتخاب شدند.

منبع : خبرگزاری ايسنا