کد مطلب: 169373
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۵
ایران آنلاین-اعتراف 4 موبایل قاپ به 30 فقره جرم در پایتخت : : 4 موبایل قاپ پس از تعقیب و گریز در جنوب تهران به دام افتادند.
 

 به گزارش ایران خبر، ، سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت : درپی شکایات متعددی مبنی بر موبایل قاپی در جنوب تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران کلانتری 117 جوادیه قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در همان ابتدای تحقیقات پلیسی دریافتند که سارقان 4 نفر هستند که با استفاده از 2 موتورسیکلت  دست به موبایل قاپی می زنند . 
سپس در ادامه بررسی های میدانی تصویری از سارقان و مشخصات آنان به دست آمد.  باتوجه به سرنخ های بدست امده  مشخصات متهمان در اختیار تیم های مختلف پلیس قرار گرفت.

موقوفه ای  ادامه داد: بنابر این در گشت زنی های هدفمند ماموران کلانتری هر4 موتورسوار را هنگام پرسه زنی در محدوده خیابان  "فدائیان اسلام " شناسایی و به آنان دستور توقف دادند . 
سرهنگ موقوفه ای خاطر نشان کرد :  اما 4 موبایل قاپ به محض دیدن خودروی گشت کلانتری با سرعت سرسام آور فراری شدند و سرانجام پس از تعقیب و گریز طولانی موفق به دستگیری آنها شدند و در بازرسی از آنان یک دستگاه موبایل سرقتی کشف شد. 
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهمان پس از انتقال به کلانتری در بازجویی ها  به 30 فقره موبایل قاپی اعتراف کرده و چهار متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ موقوفه ای در پایان با بیان اینکه سارقان سابقه دار هستند گفت: تاکنون تعدادی از شکات شناسایی شده اند.

منبع : ایران آنلاین