کد مطلب: 169186
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳
معاون توسعه مدیریت و منابع استانی سازمان زندان‌ها با اشاره به کاهش بودجه سازمان زندان‌ها گفت: امسال بودجه سازمان مثل کل بودجه کشور با پیچ دشواری روبرو است.
 

به گزارش ایران خبر، محمود ضیائی‌فر، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندان‌ها در نشست سراسری مدیران کل زندان‌های کشور با اشاره به کاهش بودجه سازمان زندان‌ها خطاب به مدیران استانی گفت: امسال بودجه سازمان مثل کل بودجه کشور خاص است و با پیچ دشواری روبرو هستیم چراکه بودجه برای زندان‌ها انقباضی است.

معاون سازمان زندان‌ها در قبال رویکرد احساسی و انتقادی برخی نسبت به اجرای قانونی تسری در مورد سازمان زندان‌ها گفت: خیلی از سازمان‌های دولتی سال‌هاست از تسری در حقوق برخوردارند اما نمی‌دانم چرا فقط تسری سازمان زندان‌ها آن‌هم پس از سال‌ها عدم اجرای این قانون را نقل محافل کرده‌اند.

ضیایی‌فر همچنین تأکید داشت: در استان‌ها باید کارگروهی تشکیل شود تا در هزینه زندان‌ها صرفه‌جویی شود؛ بدین معنا که درست و بهینه استفاده کنیم نه اینکه اصلاً هزینه‌ای نداشته باشیم. کارگروه دیگری نیز باید در خصوص اموال مازاد سازمان و بکارگیری آنان ایجاد شود.

گفتنی است همایش سراسری مدیران کل زندان‌های کشور در روز پنجشنبه، چهارم آذرماه با حضور غلامعلی محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها و سایر مدیران ستادی و استانی در دستور برگزاری است.

منبع : خبرگزاری مهر