کد مطلب: 166486
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵
اهواز - رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: با توجه به موقعیت خاص منطقه و عشایری بودن مناطق زلزله زده اندیکا نسبت به دیگر محل‌های آسیب‌دیده، نیازمند برنامه متفاوتی برای امداد رسانی هستیم.
 

به گزارش ایران خبر، اسماعیل نجار پیش از ظهر امروز در نشست مدیران بحران استان خوزستان با موضوع امداد رسانی به مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا اظهار کرد: همواره در خدمت مردم خوزستان بودیم و خواهیم بود. در پی زلزله اخیر اندیکا مردم دچار آسیب و خسارت شدند، اما خدا را شاکریم که جان باخته و مصدوم آن چنانی نداشتیم.

نجار افزود: از دقایق اول حادثه، همه دستگاه‌های اجرایی با محوریت استانداری برای کمک‌های امدادی تلاش کردند.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش‌های ارائه‌شده، امکانات امدادی و آذوقه در اختیار مردم قرار گرفته است و برنامه‌ها و اقدامات اسکان موقت و تحویل چادر نیز انجام شده است.

نجار بیان کرد: با توجه به موقعیت خاص منطقه و عشایری بودن، این منطقه نسبت به دیگر محل‌های آسیب‌دیده، نیازمند برنامه متفاوتی است که نظرات و دیدگاه‌های خوبی برای کمک به این افراد مطرح شده است.

رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: امروز بازدیدی از منطقه خواهیم داشت و سپس تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد. تاکید وزیر کشور این بود که با نظر مساعد و با توجه به محرومیت منطقه، اقدامات انجام شود.

منبع : خبرگزاری مهر