کد مطلب: 189063
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۵۶
زمان پذیرش مشتریان و مراجعان شعب بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اعلام شد.
 
- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی ، زمان پذیرش مشتریان شعب بانک های عضو این کانون از تاریخ 1403/03/16 از ساعت 6:30 صبح آغاز و پایان آن در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:00 و روز های پنجشنبه ساعت 12:00 ظهر خواهد بود.

ساعت کاری جدید بانک ها اعلام شد

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است که به لحاظ توجه بیشتر به تصمیمات اتخاذ شده در خصوص صرفه جویی کارآمد در مصرف انرژی ، ضروری است واحد های در اختیار از ساعت 12:00 دستگاه های برودتی خود را خاموش نموده و با کاهش میزان روشنایی تا پایان ساعت اداری ، نسبت به صرفه جویی در مصرف برق ساختمان ها اقدام نمایند.

به گزارش ایران خبر،  شورای هماهنگی بانکها هم دیروز اعلام کرده بود: ساعت کاری واحدهای صف و ستاد بانک ها به استناد تصویب نامه هیأت وزیران و با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده، از روز چهارشنبه مورخ 1403/03/16 تا اطلاع ثانوی از ساعت 6 الی 13 می باشد.

بانک ها ضمن برنامه ریزی مناسب برای تداوم خدمت رسانی و حفظ رضایتمندی مشتریان، پایان ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان را حداکثر تا ساعت 13 قرار داده و مابقی ساعات کار موظفی را از طریق دورکاری با تمهیدات لازم جبران کنند. 

منبع : تسنیم