کد مطلب: 185607
 
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۶
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: با تداوم گرمای هوا و رکورد شکنی های پی در پی مصرف برق کشور، شنبه هفتم مردادماه، برق ۳۰ سازمان ملی و استانی پرمصرف دیگر در شهر تهران قطع شد.
 

به گزارش ایران خبر، به نقل از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، کامبیز ناظریان با قدردانی از همراهی عموم مشترکان برق شهر تهران در مدیریت مصرف انرژی و کاهش بار شبکه در ساعات اوج مصرف بار ضمن اشاره به تداوم موج گرما در کشور و لزوم صرفه جویی هرچه بیشتر در مصرف برق، بار دیگر به اداراتی که همکاری لازم را در اجرای طرح‌های مدیریت بار نداشته اند هشدار داد.

وی تاکید کرد: فهرست اداراتی که اقدام به اجرای مصوبه هیأت دولت در خصوص مدیریت مصرف برق نکرده اند به مراجع ذیربط اعلام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خاطرنشان کرد: از ابتدای خردادماه سال جاری تاکنون بیش از ۴۰۰ دستگاه اداری پرمصرف در شهر تهران مشمول قطع برق شده و اسامی برخی از این ادارات نیز جهت آگاهی عموم شهروندان منتشر شده است.

وی در پایان گفت: تمامی مشترکان اداری پایتخت مجهز به کنتورهای هوشمند هستند و مصرف برق آنان تا پایان فصل گرما به صورت لحظه‌ای توسط کارشناسان این شرکت در رصدخانه شبکه برق و انرژی شهر تهران، پایش خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر