کد مطلب: 184187
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۸
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از دستگیری سارق حرفه‌ای خبر داد که با موتورسیکلت مسروقه از پارگینگ و انباری برج‌های مسکونی سرقت می‌کرد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ محمد گودرزی اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت دوچرخه و اموال با ارزش از انباری‌های اماکن خصوصی در محدوده یوسف آباد، بررسی موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۲۵ این پلیس قرار گرفت و مأموران با حضور در محل‌های سرقت موفق شدند مشخصات ظاهری سارق را به دست بیاورند.

این مقام انتظامی توضیح داد: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، متهم در تاریکی هوا با پرسه زنی در خیابان‌های خلوت سوژه‌های خود را انتخاب و با تخریب درب منازل وارد ساختمان شده و اموال موجود در پارکینگ و انبارهای ساختمان را سرقت می‌کند.

سرهنگ گودرزی در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری یوسف آباد با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی و بررسی دقیق دوربین‌های مدار بسته محل‌های جرم، در نهایت در یکم خرداد ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را که از سارقان سابقه دار بود شناسایی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: بررسی‌های مأموران نشان از این داشت سارق سابقه دار که دست به سرقت از انباری‌های مسکونی زده و پس از سرقت، اموال مسروقه را به مخفیگاهش منتقل می‌کرده است.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در روز گذشته به مخفیگاه متهم در محدوده جنوب تهران مراجعه و طی یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند و با بازرسی از این مکان یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد.

به گفته این مقام انتظامی متهم نیز پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی اعزام شد و شناسایی و دستگیری مال‌خر اموال مسروقه در دستور کار کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد قرار گرفت

منبع : خبرگزاری مهر