کد مطلب: 183073
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۴۲
نهاد نمایندگی رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور اعلام کرد در ماه مبارک رمضان به کشورهای خارجی مبلغ اعزام می‌کند.
 
- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، نهاد نمایندگی رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور اعلام کرد در ماه مبارک رمضان با هدف تبلیغ و دیدار با دانشجویان ایرانی به کشورهای خارجی مبلغ اعزام می‌کند.

اعزام مبلغان اصفهانی به سراسر کشور در ماه مبارک رمضان

 

نهاد نمایندگی رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور همچنین اعلام کرد، این نهاد در ماه مبارک رمضان، با همکاری دستگاه های مربوطه، اقدام به اعزام مُبَلّغ به خارج از کشور به منظور تبلیغ و دیدار با دانشجویان ایرانی خارج از کشور نموده است.

در حال حاضر اعزام مبلغ به کشورهای روسیه، بلاروس، مالزی و قبرس صورت گرفته است و جلسات آن در کشورهای هند، مجارستان و چین، جلسات به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

مُبَلّغین در این سفر، برگزاری جلسات در مراکز تشکل‌های دانشجویی، دانشگاه‌ها و مساجد را در برنامه‌های خود خواهند داشت و به پرسش‌های دانشجویان و ایرانیان خارج از کشور پاسخ خواهند داد. همچنین دیدارهایی نیز با رایزنان فرهنگی و سفیران جمهوری اسلامی در کشور مقصد پیش بینی شده است.

نهاد نمایندگی رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور تاکید کرد؛ گزارش مبلغین پس از بازگشت به کشور، در سایت نهاد به آدرس www.nahadiran.ir منتشر خواهد شد.

منبع : تسنیم