کد مطلب: 183042
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۵
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شهادت سروان مقداد مهقانی که در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در سحرگاه جمعه ( یازدهم فروردین ماه ) به حومه دمشق سوریه مجروح شده بود، خبر داد.
 
- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از سپاه نیوز، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شهادت پاسدار رشید سپاه اسلام "سروان مقداد مهقانی جعفر آبادی " که در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در سحرگاه جمعه ( یازدهم فروردین ماه ) به حومه دمشق سوریه مجروح شده بود، خبر داد.

شهادت یکی از مستشاران نظامی سپاه در حمله رژیم صهیونیستی به سوریه

 

در اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: پاسدار رشید و پاکباخته اسلام " سروان مقداد مهقانی جعفر آبادی" از مدافعان شجاع و سلحشور حرم که سحرگاه جمعه یازدهم فروردین ماه 1402 ( نهم ماه مبارک رمضان) ، در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در حوالی دمشق سوریه مجروح شده بود، بعلت شدت جراحات به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

این اطلاعیه تاکید کرده است : بی شک جنایات رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی بی پاسخ نمانده و تاوان آن را خواهد داد. در این اطلاعیه با تبریک و تسلیت شهادت این افسر مؤمن، مخلص، فداکار و پاکباخته و دیگر شهید گرانقدر این جنایت "سرگرد پاسدار میلاد حیدری" (از مستشاران نظامی سپاه در سوریه) به خانواده معظم شهدا و آحاد همرزمان مجاهد و عالیقدر آنان ، برنامه‌های وداع ، تشییع و خاکسپاری شهدا به شرح زیر اعلام شده است :

* ورود پیکر شهدا به میهن اسلامی: عصر امروز ( یکشنبه 13 فروردین ماه 1402)

* تشییع پیکر شهید میلاد حیدری در قرچک ورامین دوشنبه 14 فروردین 1402 ساعت 15 *

آیین وداع با پیکر شهدا : دوشنبه 14 فروردین ماه از ساعت 23 در معراج مسجد ارک *

آیین تشییع شهدا در تهران و انتقال پیکر شهیدان به استان های همدان و گلستان : سه شنبه 15 فروردین ماه 1402 ساعت 9 صبح از میدان آیینی امام حسین (ع)تهران با حضور اقشار مختلف مردم

* برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهدا صبح چهارشنبه 16 فروردین ماه 1402: پیکر مطهر شهید میلاد حیدری در قروه استان همدان پیکر مطهر شهید مقداد مهقانی در جعفرآباد استان گلستان

منبع : تسنیم