کد مطلب: 182554
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع تصادف مرگبار تاکسی با عابر پیاده در بزرگراه زین الدین و ترافیک خیابان جمهوری به دلیل حریق در انبار پوشاک خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ محمد رازقی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز دوشنبه پانزدهم اسفند ماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم.

سرهنگ رازقی گفت: مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت،، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می‌باشند.
وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

وی بیان داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ رازقی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

وی گفت: در ساعت ۰۶:۱۵ صبح امروز و در مسیر غرب به شرق بزرگراه زین الدین - پل سراج یک فقره تصادف فوتی اتفاق افتاد که مشخص شد عابر پیاده ای حدوداً ۳۰ تا ۳۵ ساله به دلیل عبور از عرض بزرگراه و برخورد تاکسی سمند با وی فوت کرد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ همچنین به دلیل حادثه حریق در محدوده خیابان جمهوری - ظهیرالاسلام یک فقره حریق در انبار پوشاک اتفاق افتاده که همکاران بنده در محل حضور دارند و در حال روان سازی ترافیک می‌باشند و به دلیل این حریق از خیابان جمهوری محدودیت اعمال شده است.

منبع : خبرگزاری مهر