کد مطلب: 182263
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹
ایران خودرو و سایپا این هفته دور جدید عرضه محصولات خود را در بورس کالا و در قالب طرح فروش ۱۲ ماهه آغاز خواهند کرد.
 
- اخبار اقتصادی -

به گزارش ایران خبر، براساس اطلاعیه منتشر شده در بورس کالا، روز سه‌شنبه، 2 اسفندماه، 10 هزار خودروی پژو 207 دستی سفید با قیمت پایه 185 میلیون و 500 هزار تومان برای تحویل 31 خردادماه 1402، به حراج گذاشته خواهد شد و متقاضیان خرید این خودرو ‌باید برای تکمیل فرایند خرید در کنار پرداخت حدود 4 میلیون و 400 هزار تومان برای بیمه و شماره‌گذاری، 15 درصد مالیات و عوارض قانونی براساس مبالغ معامله شده پرداخت کنند.

سامانه وکالتی بانک‌های عامل فروش خودرو را بشناسید

علاوه بر این، سایپا نیز طرح فروش کوییکGX، سایناS دوگانه‌سوز، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX را با موعد تحویل 9 تا 12 ماهه از 2 اسفندماه آغاز خواهد کرد.

متقاضیان شرکت در این طرح فروش می‌توانند از ساعت 10 صبح سه‌شنبه دوم اسفند با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com ثبت‌نام کنند.

براساس این گزارش، مشتریان عادی تا زمان تکمیل ظرفیت و مادران دارای دو فرزند و بیشتر به مدت سه روز فرصت ثبت‌نام دارند.

باتوجه به الزام تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو و مسدود شدن آن پیش از آغاز فرآیند ثبت‌نام، متقاضیان عادی بایستی تا ساعت 13 روز دوشنبه (اول اسفندماه) کلیه فرآیند‌های اعلام‌شده در رابطه با تعریف حساب وکالتی و واریز وجه تعیین‌شده برای خودروی مدنظر را تکمیل کرده باشند؛ در غیر این صورت لینک ثبت‌نام برای فرد متقاضی فعال نخواهد شد.

ضرورت تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو، شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌شود.

مراحل خرید خودرو در بورس کالا+جزئیات

؛

منبع : تسنیم