کد مطلب: 182202
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱
شاهرود- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث شاهرود گفت: در ۴۸ ساعت اخیر ۲۸ تصادف در شهرستان رخ داد که ماموران اورژانس ۴۴ نفر مصدوم این تصادفات را به بیمارستان‌ها منتقل کردند.
 
به گزارش ایران خبر، زهره صالح نساج در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه واحد ارتباطات و کنترل عملیات اورژانس شاهرود ۳۸۰ تماس را در ۴۸ ساعت منتهی به ابتدای سه شنبه دریافت کرده است، تاکید کرد: این تماس‌ها به انجام ۹۴ مأموریت از سوی اورژانس شاهرود منجر شد.

وی با بیان اینکه از بین تمام مأموریت‌های انجام شده اورژانس ۲۸ مورد تصادف بود، تاکید کرد: ۲۳ مورد تصادف جاده‌ای و پنج مورد تصادف برون شهری در این بازه زمانی در شهرستان شاهرود رخ داده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث شاهرود با بیان اینکه این تصادفات ۴۴ مصدوم داشت که به بیمارستان منتقل شدند، گفت: تصادف زنجیره‌ای در محور شاهرود سبزوار یکی از حوادثی است که به دلیل لغزندگی مسیر رخ داد و اورژانس به آن اعزام شد.

صالح با بیان اینکه اورژانس مستقر در میامی فراش آباد و میاندشت و هلال احمر مستقر در میامی به محل اعزام شدند، تاکید داشت: خدمات رسانی پیش بیمارستانی و امدادی به مصدومان این حادثه ارائه شد.

منبع : خبرگزاری مهر