کد مطلب: 181631
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳
روز شنبه تردد همه قطارهای مترو و اتوبوس‌های تندرو مشابه روزهای عادی خواهد بود و مراکز معاینه فنی باز است.
 

به گزارش ایران خبر، روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: فردا (شنبه ۲۴ دی) ناوگان حمل و نقل و عمومی تهران نسبت به خدمات‌رسانی به شهروندان اقدام می‌کند.

بر اساس این گزارش، قطارهای مترو در شبکه مترو و اتوبوس‌های تندرو و عادی در ناوگان اتوبوسرانی مطابق برنامه زمان‌بندی روزانه، نسبت به خدمات‌رسانی به شهروندان اقدام می‌کنند، ضمن اینکه ناوگان تاکسیرانی همچون گذشته نسبت به ارائه خدمات به شهروندان اقدام می‌کند.

مراکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای تهران نیز فعال هستند و نسبت به ارائه خدمات حضوری و انجام مراحل معاینه فنی خودرو اقدام می‌کنند.

در ضمن بنا بر اعلام مدیرعامل ستاد معاینه فنی در روز شنبه به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و بزرگداشت مقام زن، یک خط ویژه ارائه خدمات معاینه فنی به مراجعه کنندگان بانو در مراکز معاینه فنی بیهقی، شهید آبشناسان، شهید چمران و شقایق اختصاص یافته و این خودروها خارج از نوبت پذیرش می‌شوند.

❄️ گفتنی است، الزامات مربوط به محدوده طرح ترافیک نیز کمافی‌السابق اجرا می‌شود و نسبت به اعمال قانون در مورد خودروهای فاقد طرح ترافیک اقدام خواهد شد.

با سام و اح

منبع : خبرگزاری مهر