کد مطلب: 180787
 
تاریخ انتشار : شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲
رئیس‌جمهور روز گذشته به‌مناسبت هفته بسیج از یگان ویژه فاتحین تهران بزرگ بازدید کرد.
 
- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم آیت الله رئیسی روز گذشته به‌مناسبت هفته بسیج و به‌صورت سرزده از یگان ویژه فاتحین تهران بزرگ بازدید کرد.

رئیسی: جوانان ایران اسلامی در مقابله با دشمن هیچ‌گاه میدان را خالی نمی‌کنند

 

وی در جریان این بازدید در نشست صمیمانه با بسیجیان یگان فاتحین با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی به بسیجیان این یگان طی سخنانی اظهار داشت: شما در همه عرصه‌ها افتخار آفریدید و در مواجهه با اغتشاشگران و برهم‌زنندگان امنیت مردم خوش درخشیدید و ان‌شاءالله از این بعد نیز در همه عرصه‌ها موفق باشید.

وی در ادامه با تقدیر از اقدامات بسیجیان یگان ویژه فاتحین تصریح کرد: شما به‌خاطر مأموریت و مسئولیت خطیری که عبارت است از حفظ امنیت برای کشور ترجیح دادید کنار خانواده بودن و راحتی جمعه را که هرکسی به آن نیاز دارد کنار بگذارید و در حقیقت رفاه دیگران را بر رفاه خودتان ترجیح دادید، این اقدام حقیقتاً ارزشمند و در خور تقدیر است.

بسیج | سازمان بسیج مستضعفین , آیت الله سیدابراهیم رئیسی , اخبار نظامی | اخبار دفاعی ,


رئیس جمهور عنوان کرد: امروز حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است و در پرتو یک نظام اسلامی بسیاری از خیرات و برکات و خوبی‌ها می‌تواند گسترش پیدا کند، به همین دلیل تلاش در این مسیر اولویتی دوچندان دارد.

رئیسی با بیان اینکه نظام اسلامی تنها نظامی است که پرچم مقابله با نظام سلطه را برافراشته است، تأکید کرد: دشمنان تا کنون فتنه‌های زیادی علیه انقلاب به‌راه انداخته‌اند تا بتوانند از صدور انقلاب و روحیه بسیجی جلوگیری کنند اما به‌لطف خدا و پایداری ملت ایران امروز پیام و امواج انقلاب اسلامی از مرزهای ایران گذشته است و به الگویی برای سایر ملت‌ها و به‌خصوص ملتهای منطقه تبدیل شده است.

وی ادامه داد: ملت یمن هفت سال تحت شدیدترین محاصره‌ها قرار داشت اما با قدرت مقابل ائتلاف سعودی ایستادگی کرد. ملت مظلوم فلسطین نیز که روزی با سنگ به مقابله با ارتش صهیونیست می‌رفت امروز به موشک‌های پیشرفته مجهز دست یافته است، اینها نمونه‌هایی از صدور تفکر انقلاب اسلامی و تفکر بسیجی به سایر ملت‌های منطقه است.

+

منبع : تسنیم