کد مطلب: 180555
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران بر آمادگی ارتش برای توسعه همکاری‌ با بنیاد ملی نخبگان و لزوم معرفی نخبگان نظامی به‌ ویژه شهدای نخبه ارتش تأکید کرد.
 

به گزارش ایران خبر، مسئولان بنیاد ملی نخبگان با هدف توسعه همکاری‌های دانش بنیان و هم افزایی در جذب نخبگان علمی و فنی در دستگاه‌ها و نهادهای کشوری و لشکری، با حضور در ستاد ارتش با سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردند.

سرلشکر موسوی در این دیدار ضمن تاکید بر آمادگی ارتش برای همکاری‌های علمی و دانشی بیشتر بر هم‌افزایی بین سازمانی در راستای استفاده بهینه از ظرفیت نخبگان به منظور حل مشکلات کشور تاکید کرد.

وی همچنین بر ضرورت توجه به انتظارات جامعه نخبگان اعم از نخبگان وظیفه و سایر برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان، لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های آنان در ارتش جمهوری اسلامی ایران، تبیین دستاوردهای ارتش و معرفی نخبگان نظامی به ویژه شهدای نخبه ارتش جمهوری اسلامی ایران به این مجموعه تاکید کرد.

در ادامه این جلسه، باقری مقدم، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان ضمن تقدیر و تشکر از ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه کانون مرکزی ارزیابی و رشد سرمایه‌های انسانی ارتش به واسطه ارزیابی نخبگان کشوری برای جذب در دستگاه‌های اجرایی، خواستار همکاری‌های بیشتر دو مجموعه مذکور با نگاهی ملی و سیستمی با هدف بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی نخبگان کشوری شد.

در این دیدار همچنین فرهاد هادی‌نژاد، رئیس کانون مرکزی ارزیابی و رشد سرمایه‌های انسانی ارتش نیز بر ضرورت پیگیری طرح جذب نخبگان تا پایان فرآیند استخدام آنان و لزوم برنامه‌های توسعه فردی با بهره گیری از نتایج ارزیابی تاکید کرد.

در پایان این دیدار که محمد حسین جهانگیری، مدیر کل دفتر پایش و شبکه‌سازی بنیاد ملی نخبگان نیز حضور داشت، با اهدای لوح تقدیر از طرف بنیاد ملی نخبگان به امیر سرلشکر موسوی از زحمات و همکاری‌های انجام شده در ارتش جمهوری اسلامی ایران، قدردانی شد.

منبع : خبرگزاری مهر