کد مطلب: 178807
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳
سمنان- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع تصادف چهار خودرو در محور دامغان-سمنان خبر داد و گفت: حوادث رانندگی در محورهای استان یک فوتی در بر داشت.
 
به گزارش ایران خبر، مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه حوالی ساعت شش غروب روز دوشنبه وقوع یک مورد تصادف زنجیره‌ای در کیلومتر ۷۲ محور دامغان به سمنان به پایگاه امداد و نجات هلال احمر آهوان گزارش شد، ابراز داشت: در این حادثه چهار خودرو به یکدیگر برخورد کردند که بلافاصله امدادرسانی لازم برای این افراد به انجام رسید.

وی ضمن بیان اینکه در این تصادف زنجیره‌ای کسی فوت نشد، افزود: این حادثه چهار حادثه دیده داشت که یک نفر توسط هلال احمر رها سازی و یک نفر نیز توسط عوامل اورژانس امدادرسانی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه ساعت ۱۹:۱۷ همین روز حادثه تلخ دیگری در محورهای استان اتفاق افتاد، ابراز داشت: واژگونی پراید کیلومتر ۲۵ محور میامی به شاهرود مصدومیت سه نفر و فوت در دم یکی از سرنشینان این خود را به همراه داشت.

محمدخانی با بیان اینکه فوتی سرنشین پراید چهاردهمین فوتی محورهای مواصلاتی استان را بر اثر تصادفات رانندگی رقم زد، تصریح کرد: از رانندگان درخواست می‌شود تا استراحت و خواب کافی را در برنامه خود بگنجانند و از تردد با خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند تا این اتفاقات تلخ برای هموطنان را شاهد نباشیم.

وی با بیان اینک حریق هیوندا ورنا کیلومتر ۲۴ محور سمنان به دامغان ساعت ۱۴:۳۶ همین روز دوشنبه دیگر حادثه رانندگی بود، افزود: این حادثه یک مصدوم برجای گذاشت که به صورت سرپایی توسط هلال احمر پایگاه آهوان امدادرسانی شده است.

منبع : خبرگزاری مهر