کد مطلب: 173765
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹
نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حذف ارز ترجیحی در این شرایط بسیار مشکل بوده و اگر استراتژی درستی برای تامین کالاهای اساسی نداشته باشیم، با مشکل مواجه می شویم.
 

به گزارش ایران خبر، رسول فرخی میکال در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود بیان کرد: در آستانه سفر رئیس جمهور به استان گیلان هستیم، با توجه به اینکه در طول بیش از ۴۰ سال گذشته اعتبارات مناسبی به استان گیلان تخصیص داده نشده و بودجه مردم استان گیلان همواره استانی محاسبه شده، اما هزینه های مردم ملی است، انتظار مردم منطقه این است که به این موضوع توجه کرده و همچنین برای مشکلات بزرگ استان از جمله پسماند، راه های اصلی و روستایی و وضعیت اراضی کشاورزی چاره اندیشی کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حذف ارز ترجیحی در این شرایط بسیار مشکل بوده و اگر استراتژی درستی برای تامین کالاهای اساسی نداشته باشیم، با مشکل مواجه می شویم.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه باید ساماندهی حقوق کارکنان دولتی، قراردادی و خرید خدمتی در اولویت قرار گیرد، تاکید کرد: جاده های حوزه انتخابیه بنده پس از گذشت ۲۰ سال تکمیل نشده که باید مورد توجه قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری ايسنا