کد مطلب: 172821
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۳
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در راس هیئتی با حضور در شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران اصفهان از قسمت‌های مختلف این صنعت بازدید کرد و از نزدیک با دستاوردها، محصولات و توانمندی‌های این صنایع آشنا شد.
 

 به گزارش ایران خبر، امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی در حاشیه این بازدید در جمع مدیران شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران، اظهار کرد: حضور در این شرکت افتخار، توفیق و سعادت بزرگ برای بنده است.

وی تصریح کرد: آنچه همیشه برای ما راهگشا بوده، این است که اعتقاد داشته باشیم بدون اذن خداوند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و هرچقدر اعتقادمان به خدا و اهل بیت محکم باشد، در انجام فعالیت‌ها و اقدامات موفق خواهیم بود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ابراز خرسندی از اقدامات، فعالیت‌ها، ظرفیت‌ها و توانمندهای شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران افزود: با توجه به نوع کار و فعالیت، سعی و تلاش مجاهدانه متخصصان شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران، اقدامات ارزشمندی انجام شده است که بی‌شک آینده متعلق به شما خواهد بود و مسیر بسیار روشی ندر پیش رو خواهید داشت.

در ابتدای این بازدید مدیرعامل شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران در خصوص فعالیت‌های این شرکت و آخرین دستاوردها و توانمندهای آن گزارشی ارائه کرد.

منبع : خبرگزاری ايسنا