کد مطلب: 169820
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵
دادستان جدید تهران به همراه معاون نظارت و بازرسی در اولین روز کاری خود از نواحی دادسرای عمومی و انقلاب تهران به صورت سرزده بازدید کرد.
 

به گزارش ایران خبر، به نقل از قوه قضاییه، صالحی ابتدا در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ و سپس در نواحی ۱۱ و ۶ حضور یافت و با قضات و همکاران اداری مستقر در واحد کشیک دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدارها تکریم مردم و ارائه خدمات برتر به ارباب رجوع را وظیفه همکاران برشمرد و افزود: باید تلاش شود در تصمیمات قضایی ضمن رعایت قوانین و مقررات مربوطه، همکاری لازم با متهمان از ناحیه همکاران کشیک و ضابطین در جهت سپردن تامین اعم از معرفی کفیل و یا تودیع وثیقه به عمل آید.

صالحی برخورد با مخلان نظم و امنیت و تهدیدکنندگان آرامش مردم و سارقان خرد و کلان را از ناحیه همکاران کشیک لازم و ضروری شمرد.

وی همچنین تامین نیازها از جمله ارتقاء سطح عمومی و امکانات واحدهای کشیک جهت خدمت رسانی مفیدتر به مراجعین را از برنامه‌های آتی برشمرد و همکاران را به نظم در تمام امور اداری و قضایی توصیه کرد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران هدف از این بازدید و دیدار سرزده را آشنایی با مسائل و مشکلات همکاران و مردم در ساعات کشیک اعلام کرد و در خاتمه با تعدادی از متهمان و مراجعین تحت نظر نیز گفت‌وگو کرد.

منبع : خبرگزاری ايسنا