کد مطلب: 166580
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲
نماینده مردم گناباد گفت: نظام صنفی کشاورزی و نظام دامپزشکی به کانون باج خواهی از کشاورزان، دامداران و مرغداران تبدیل شده است.
 

به گزارش ایران خبر، در ادامه جلسه علنی روز (سه شنبه ۲۷ مهرماه) مجلس شورای اسلامی، محمد صفائی نماینده گناباد در تذکر شفاهی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: از دولت می‌خواهم بسترهای لازم برای حضور مردم در اقتصاد را فراهم کند. همچنین در بودجه ۱۴۰۱ ، مردم دیده شوند.

نماینده مردم گناباد با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید به دیپلماسی به ویژه با کشورهای همسایه توجه خاصی داشته باشد، گفت: تحقق دیپلماسی اقتصادی نیازمند همکاری وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، علوم و بهداشت است.

وی ضمن تشکر از اقدام وزارت جهاد کشاورزی در راستای خرید تضمینی زعفران اضافه کرد: ستاد مدیریت بحران اقدامات لازم برای آبیاری زعفران جهت حمایت از کشاورزان را انجام دهد.

صفائی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: نظام صنفی کشاورزی و نظام دامپزشکی به کانون باج خواهی از کشاورزان، دامداران و مرغداران تبدیل شده است که باید با سرعت این وضعیت اصلاح شود.

نماینده گناباد اظهار داشت: این کشاورز مطرح کرد که حدود ۲۵ میلیون تومان برای یک امضا پرداخت کرده در حالی که حتی از دامداری وی نیز بازدیدی به عمل نیامده است، این شرایط تولید را با چالش مواجه می کند. وزیر جهاد کشاورزی به آن رسیدگی کند.

منبع : خبرگزاری مهر