کد مطلب: 164226
 
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱
رئیس‌جمهور با بیان اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیل نخواهد شد و باید فعالیت خودش را در دولت آینده ادامه دهد، گفت: ۷۸ جلسه در دولت دوازدهم برگزار شد و جلسه بعدی در دولت سیزدهم خواهد بود.
 

به گزارش ایران خبر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (شنبه) در آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در دولت دوازدهم اظهار کرد: در این ۷۸ جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، ۵۷۳ مصوبه را گذراندیم و همگی ابلاغ و اجرا شده است و اهتمام بر این بوده که مصوبات اجرایی شود.

روحانی گفت: این جلسه جزو نهادسازی‌های نظام بود زیرا نظام احساس کرد برای مقابله با کرونا به یک نهاد جدید نیاز دارد بنابراین این نهاد در شورای عالی امنیت ملی تصویب شد و مقام معظم رهبری با تائید این مصوبه، اختیارات این ستاد را مساوی اختیارات شورای عالی امنیت ملی قرار دادند.

وی همچنین گفت: مردم بدانند که ما آنچه در توان داشتیم برای مقابله با کرونا انجام دادیم و همه در این زمینه تلاش کردیم. مردم و مسئولین در کنار هم توانستند در مقابل این بیماری به وظیفه خودشان به خوبی عمل کنند.

رئیس‌جمهور گفت: ان شاله همین روند در دولت سیزدهم ادامه پیدا می‌کند و مسئولین دولت آینده نیز در همین راستا تلاش خواهند کرد.

روحانی بابیان اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیل نخواهد شد و باید فعالیت خودش را در دولت آینده ادامه دهد، گفت: ۷۸ جلسه در دولت دوازدهم برگزار شد و جلسه بعدی در دولت سیزدهم خواهد بود.

ادامه دارد...

منبع : خبرگزاری مهر