جیب بران دربی دستگیر شدند

خبرگزاری مهر , 18 خرداد 1402 ساعت 0:11

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو نفر متهم جیب بر که در دربی پایتخت اقدام به جیب بری می‌کردند خبر داد و گفت از متهمان ۷ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.


به گزارش ایران خبر، سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی افزایش سرقت تلفن همراه و اشیا قیمتی شهروندان در شهرآورد پایتخت به روش جیب بری رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از مأموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان بر عهده گرفتند و مأموران تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه مأموران با استقرار در ورزشگاه در روز دهم خرداد حین شهرآورد پایتخت و با پی جویی های انتظامی، ۲ متهم مرد جیب بر را شناسایی کردند افزود: پس از شناسایی چهره متهمان، مأموران با درایت هر دو نفر را حین سرقت شناسایی و دستگیری کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه از متهمان ۷ دستگاه تلفن سرقتی کشف شد تصریح کرد: متهمان ۲۴ و ۲۶ ساله در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و ۱۸ فقره سرقت در ورزشگاه آزادی تهران به روش جیب بری در دو هفته اخیر اعتراف کردند.

به گفته این مقام انتظامی تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی و متهم با دستور قضائی برای کشف جزئیات پرونده در اختیار مأموران کلانتری قرار دارد.


کد مطلب: 184526

آدرس مطلب: https://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/184526/جیب-بران-دربی-دستگیر-شدند

ایران خبر
  https://www.irankhabar.ir