دستگیری همسایه‌ای که سارق منزل از آب در آمد

خبرگزاری مهر , 6 خرداد 1402 ساعت 13:20

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان منزلی خبر داد که اقدام به سرقت خانه همسایه خود کرده بودند.


به گزارش ایران خبر، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: اواخر فروردین ماه سال جاری با وقوع یک فقره سرقت از منزل در مرکز شهر تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی عنوان کرد: شاکی پس از مراجعه به پایگاه هشتم پلیس آگاهی بیان داشت؛ برای انجام امورات شخصی از منزل خارج شده و پس بازگشت به منزل متوجه تخریب درب ورودی به هم ریختگی منزل و سرقت اموال و تجهیزات کارگاهی شامل دلر، سنگ فرز و … به ارزش تقریبی حدود ۲ میلیارد ریال شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: کارآگاهان در گام نخست با استفاده از شیوه‌های کشف نوین جرم و تحقیقات میدانی متوجه شدند در زمان سرقت هیچ ورود و خروجی ثبت نشده است. کارآگاهان با تحقیقات تخصصی‌تر متوجه شدند که یکی از همسایگان شاکی فردی است بنام شهرام ۳۵ ساله دارای سوابق متعدد کیفری است که به عنوان مظنون اصلی پرونده مورد هدف قرار دادند.

سرهنگ ولیپور گودرزی در ادامه گفت: کارآگاهان با هماهنگی قضائی شهرام را دستگیر و به پایگاه هشتم منتقل کردند که پس از انجام تحقیقات، متهم چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و لب به اعتراف گشود و گفت: به همراه ۲ فرد دیگر از همدستانم نقشه سرقت را کشیدم و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت از منزل شاکی کردیم و اموال را به مالخر فروختیم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: کارآگاهان پایگاه هشتم طی انجام اقدامات پلیسی موفق به دستگیری دو همدست متواری و مالخر این پرونده نیز شدند که همگی با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی جهت انجام تحقیقات تکمیلی و کشف اموال مسروقه در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم قرار گرفتند.


کد مطلب: 184280

آدرس مطلب: https://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/184280/دستگیری-همسایه-ای-سارق-منزل-آب-آمد

ایران خبر
  https://www.irankhabar.ir