تیم ملی فوتبال اتحاد و انسجام خود را مقابل آمریکا نشان می‌دهد

خبرگزاری مهر , 8 آذر 1401 ساعت 8:50

معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: تیم ملی فوتبال کشورمان با اتحاد و انسجام توانست مقابل ولز به پیروزی برسد و قطعا اتحاد و غیرت ملی خود را مقابل تیم ملی آمریکا هم نشان می‌دهد.


به گزارش ایران خبر، محمد دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر، در آستانه مسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل آمریکا در رقابت‌های جام جهانی، اظهار داشت: در وهله اول لازم است به عوامل شکست تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل انگلیس اشاره کنم.

وی با اشاره به اینکه چند عامل باعث شد که تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس نتیجه را واگذار کند، گفت: عامل اصل آن شکست، تزریق ناامیدی به تیم ملی فوتبال کشورمان توسط مخالفان کشور و ملت ایران بود. متأسفانه رسانه‌های بیگانه و افراد غافل داخلی یک مقدار تیم ملی ما را ناامید کردند و به تیم ملی ضربه زدند که این مسائل باعث شد بازیکنان تیم ملی کشورمان در بازی اول خود در رقابت‌های جام جهانی نتوانند خودشان را پیدا کنند.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور تصریح کرد: در بازی با ولز ورق برگشت و کسانی که حتی فکرش را هم نمی‌کردیم، توانستند برای تیم ملی فوتبال کشورمان گلزنی کرده و باعث شادی مردم شدند. اتحاد بین بازیکنان تیم ملی و داشتن روحیه، وحدت و انسجام منجر به پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ولز شد.

امیدوارم در مقابل آمریکا پیروز شویم

دهقان تاکید کرد: اتحاد و غیرت بازیکنان باعث شد که تیم ملی فوتبال کشورمان شکست مقابل انگلیس را فراموش کند و در مقابل ولز به پیروزی برسد. ان شاء الله این اتحاد و غیرت ملی با ضریب بیشتری در بازی با آمریکا از سوی بازیکنان تیم ملی نشان داده خواهد شد و امیدواریم که در این مسابقه هم پیروز شویم.

وی با اشاره به تلاش معاندان نظام برای بی‌توجهی ورزشکاران کشورمان به پرچم و سرود ملی، گفت: دشمنان در این زمینه هم راه به جایی نخواهند برد. توجه بازیکنان و ورزشکاران کشورمان به سرود و پرچم ملی بسیار مهم است و بازیکنان ما افرادی سیاسی یا جناحی نیستند و زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران در مسابقات حضور می‌یابند.

بی‌تفاوتی به سرود ملی از هیچ فردی پذیرفتنی نیست

معاون حقوقی رئیس‌جمهور اظهار داشت: بی تفاوتی به سرود ملی از هیچ فردی پذیرفتنی نیست، به ویژه از کسانی که به نمایندگی از کشورمان در میادین بین المللی حاضر می‌شوند. بی‌توجهی و کم احترامی به سرود ملی و پرچم پرافتخار کشورمان از سوی هیچ فردی قابل پذیرش نیست.

دهقان با بیان اینکه کسانی می‌توانند در عرصه جهانی موفق شوند که پشتیبانی ملت را به همراه داشته باشند، گفت: سرود ملی نماد ملیت و غیرت یک کشور است و دشمنان جمهوری اسلامی ایران باید توهمات خود را فراموش کنند چرا که آنان فکر می‌کنند اتفاقی برای کشورمان خواهد افتاد.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران کشوری باثبات است و اتفاقاتی که دشمنان برای ایجاد ناامنی در ایران رقم می‌زنند درست است که برای ما زحمت ایجاد می‌کند، اما آنان نباید این توهم را داشته باشند که اتفاقی برای کشورمان خواهد افتاد و باید بدانند ایران داری ثبات است.


کد مطلب: 180822

آدرس مطلب: https://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/180822/تیم-ملی-فوتبال-اتحاد-انسجام-خود-مقابل-آمریکا-نشان-می-دهد

ایران خبر
  https://www.irankhabar.ir