کد مطلب: 175271
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از شهروندان تهرانی خواست تا ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به سازمان بهشت حضرت زهرا (س) مراجعات حداقلی داشته باشند.
 

به گزارش ایران خبر، سعید غضفنری با بیان اینکه روز گذشته و هم زمان با ولادت امیرالمومنین (ع) و روز پدر، شاهد حضور ۲۰۰ هزار پلاک خودرو در سازمان بهشت حضرت زهرا بودیم، گفت: این میزان تردد و حضور در سازمان بهشت حضرت زهرا (س) در دو سال اخیر بی‌سابقه بوده است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با بیان اینکه آمار فوتی‌های کرونا بار دیگر صعودی شده‌است، عنوان کرد: آمار روزانه فوتی پذیرش شده در سازمان بهشت زهرا (س) که بر اثر کرونا درگذشته‌اند، به ۵۰ نفر نزدیک شده است.

وی با تاکید بر اینکه همچنان با آمار روزهای بحرانی پیک‌های قبلی فاصله بسیاری داریم، افزود: در چهار ماهی که به این سازمان آمده‌ام، در قدم اول ترمیم، استراحت و آرامش پرسنل را در دستور کار قرار دادیم؛ شیفتی شدن در حالت ۲۴ ساعت کار و ۲۴ ساعت استراحت پرسنل، به بازسازی جسمی و روانی آن‌ها کمک کرد. البته دعا می‌کنیم این بلا و گرفتاری مثل قبل تکرار نشود.

غضنفری عنوان کرد: با این حال درخواست ما از شهروندان عزیزمان این است که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جلوگیری از ترددهای غیرضروری، اجتناب از حضور در فضاهای شلوغ و مراجعات حداقلی به سازمان بهشت زهرا (س) چرخه بیماری و همه‌گیری را قطع کنند.

منبع : خبرگزاری مهر