کد مطلب: 174733
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲
عضو شورای شهر تهران با اشاره به ماجرای تخریب خانه شهرداران از سازمان املاک شهرداری خواست تا اسناد، نحوه فروش و قیمت فروش این ساختمان در اختیار شورای شهر قرار گیرد.
 

به گزارش ایران خبر، ناصر امانی در نطق پیش از دستور چهل و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به ماجرای تخریب خانه شهرداران گفت: این ساختمان در دوره گذشته فروخته شده و واگذار شده اما متأسفانه این اقدام به‌طور شفاف صورت نگرفته است و در حال حاضر که حدود شش ماه از دوره قبل گذشته هنوز معلوم نیست که این ساختمان به چه کسی و با چه قیمتی واگذار شده‌است.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: همه شهرداران بعد از انقلاب سعی می‌کردند که این ساختمان را حفظ کنند؛ اما در دوره قبل علی‌رغم اینکه بوق و کرنا می‌کردند که شفاف هستند، ساختمانی به این ارزشمندی که افکار عمومی برای آن ارزش قائل بود، تخریب شد.

وی از سازمان املاک شهرداری خواست تا اسناد، نحوه فروش و قیمت فروش این ساختمان در اختیار شورای شهر قرار گیرد تا پس از آن در اختیار افکار عمومی قرار گیرد.

سروری نیز در واکنش به این گزارش گفت: حتماً شهرداری موضوع را دنبال کند و آقای اقراریان نیز دنبال کنند و گزارش را به ما ارائه دهند.

امانی همچنین عنوان کرد: هر چهار سال یک‌بار ما آزمون استخدامی داشتیم و الان تنها دوره‌ای است که وارد پنج سال می‌شویم؛ اما آزمون استخدامی برگزار نشده‌است.

سروری در این خصوص نیز بیان کرد: آقای فروزنده امیکرون گرفتند اما پیگیر هستند.

منبع : خبرگزاری مهر