کد مطلب: 172801
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸
بخش هایی از محتوای تولید شده آموزشی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در زمینه هایی همچون آمادگی در برابر زلزله و سیل، کوله نجات و شناسایی نقاط امن در کتب درسی دوره های ابتدایی و متوسطه نظری مورد استفاده قرار گرفت.
 

به گزارش ایران خبر، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که بر اساس اعلام دفتر انتشارات و فناوری آموزش وزارت آموزش و پرورش تولیدات محتوایی آموزش الکترونیکی و چند رسانه‌ای که از سوی سازمان برای بهره برداری در کتب درسی ارائه شده بود در کتب دوره ابتدایی، متوسطه و همچنین مجله رشد آموزش علوم زمین مورد استفاده قرار گرفت.

پویا نمایی آموزشی، شناسایی نقاط امن و چگونگی تهیه کوله نجات در درس علوم تجربی پایه ششم ابتدایی بخش زمین پویا (آموزش الکترونیک و چند رسانه‌ای) مورد بهره برداری قرار گرفته است، همچنین فیلم های آموزشی آمادگی در برابر زلزله و تهیه کوله نجات در دروس مجازی زمین شناسی پایه یازدهم دوم متوسطه درج شده است.

همچنین طبق اعلام دفتر انتشارات فناوری آموزشی این وزارتخانه، دو تولید محتوای آموزشی این سازمان در قالب اینفوگرافی و نیز محتوای آموزشی آمادگی در برابر زمین لرزه و سیل در بخش آموزش علوم زمین نسخ الکترونیک مجله رشد مورد استفاده قرار گرفته است.

منبع : خبرگزاری ايسنا