پیام تبریک و تسلیت فرمانده کل سپاه به مناسبت شهادت مجاهد پارسا "حاج حسین ایرلو "

خبرگزاری ايسنا , 30 آذر 1400 ساعت 20:54

سرلشکر سلامی با صدور پیامی شهادت جانباز سرافراز ، مجاهد پارسا "حاج حسین ایرلو " سفیر شجاع و مخلص جمهوری اسلامی ایران در صنعا را تبریک و تسلیت گفت.


به گزارش ایران خبر، به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی شهادت جانباز سرافراز ، سردار عالیقدر عرصه دیپلماسی ،  مجاهد پارسا "حاج حسین ایرلو " سفیر شجاع و مخلص جمهوری اسلامی ایران در صنعا را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

«مِن المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»

شهادت جانباز سرافراز ، سردار عالیقدر عرصه دیپلماسی ،  مجاهد پارسا "حاج حسین ایرلو " سفیر شجاع و مخلص جمهوری اسلامی ایران در صنعا  را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، ملت های شریف و قهرمان ایران و یمن و خانواده ارجمند وی تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

مجاهدت های حماسی و مخلصانه او که تجلی  تمام عیار مجاهد فی سبیل الله در عینیت جامعه اسلامی بود و در سالهای اخیر پژواک مظلومیت مردم شجاع و مقاوم یمن محسوب می شد ؛  ماندگار و و راه ایمان ، جهاد و شهادت و طریق  عزت امت اسلام و آزادی بشریت تحت سلطه را فراروی حق طلبان و آزادیخواهان جهان قرار داده است.

از خدای کریم و نعیم برای آن شهید والا مقام رضوان و رحمت واسعه الهی و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) و برای بازماندگان ، یادگاران و آحاد وابستگان و علاقه‌مندان وی به ویژه همرزمان او در دستگاه دیپلماسی کشور ثبات قدم و توفیق تداوم  راه آن شهید عزیز را طلب می کنم. 

 سرلشکر پاسدار حسین سلامی

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 


کد مطلب: 170906

آدرس مطلب: https://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/170906/پیام-تبریک-تسلیت-فرمانده-کل-سپاه-مناسبت-شهادت-مجاهد-پارسا-حاج-حسین-ایرلو

ایران خبر
  https://www.irankhabar.ir