کد مطلب: 168218
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹
ایران آنلاین-تداوم محدودیت‌های تردد در شهر‌های قرمز و نارنجی : : جانشین پلیس راهور ناجا گفت: تهران در شرایط زرد کرونایی قرار دارد، افراد برای خروج از تهران و تردد به شهر‌های زرد و آبی مشکلی ندارند، اما در صورت تردد به شهر‌های قرمز و نارنجی جریمه خواهند شد.
 

ادامه محدودیت‌های تردد در شهر‌های قرمز و نارنجیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار سید تیمور حسینی در خصوص آخرین وضعیت تردد در جاده‌ها اظهار داشت: بنابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ابلاغ آن به پلیس راهور، همچنان محدودیت تردد «از» و «به» شهر‌هایی با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بر اساس آخرین رنگ‌بندی منتشر شده از شهرستان‌های کشور (۱۵ آبان ۱۴۰۰) ۳۳ شهرستان در وضعیت قرمز، ۹۵ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۲۰ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۰۰ شهرستان نیز در وضعیت آبی قرار دارند از ادامه اعمال محدودیت تردد شبانه در تمام شهر‌ها خبر داد.
حسینی گفت: محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳صبح به قوت خود باقی است و متخلفان جریمه ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.
جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص وضعیت پایتخت و چگونگی خروج از آن افزود: تهران در حال حاضر در وضعیت زرد قرار دارد و افراد برای تردد از شهر زرد به شهر‌های زرد و آبی هیچ مشکلی ندارند مگر اینکه بخواهند به شهر‌های قرمز و نارنجی وارد شوند که در این صورت باید مجوز تردد از فرمانداری اخذ کنند در غیر این صورت سفر به شهر نارنجی جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و تردد به شهر قرمز جریمه یک میلیون تومانی در پی خواهد داشت.
وی گفت: ماموران و گشتی‌های پلیس راه و راهور ناجا و همچنین دوربین‌های هوشمند جاده‌ای نسبت به اعمال قانون و ثبت جریمه برای رانندگان متخلف اقدام خواهند کرد.

/صدا و سیما 

منبع : ایران آنلاین