کد مطلب: 165944
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۲
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سرعت گرفتن روند واکسینه شدن مردم در همه گروه‌های سنی و همه نقاط کشور، نگرانی‌های مردم را کاهش داده و موجب رضایت آنها شده است.
 

به گزارش ایران خبر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه (۱۱ مهرماه) مجلس شورای اسلامی گفت: واکسیناسیون عمومی اهمیت اساسی دارد، سرعت گرفتن روند واکسینه شدن مردم در همه گروه‌های سنی و همه نقاط کشور، نگرانی‌های مردم را کاهش داده و موجب رضایت آنها شده است.

نماینده مردم تهران ادامه داد: از مسئولان و بانیان این اقدام که تحول جهادی را رقم زدند بخصوص از وزارت بهداشت، بسیج مستضعفین و نیروهای جهادی تقدیر می‌کنم. امیدوارم با ادامه این روند، هر دو نوبت واکسیناسیون هر چه سریع‌تر انجام شود تا دغدغه مردم در این باره رفع شود.

وی تأکید کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضروری است. وزارت بهداشت باید بر ادامه یافتن رعایت دستورالعمل‌ها و بهره‌گیری از تجربیات سایر کشورها از اوج‌گیری دوباره کرونا جلوگیری کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: نتایج تحول رویکردهای مجلس یکی پس از دیگری در حال به ثمر رسیدن است. یکی از مهمترین مصوبات مجلس سرانجام به بار نشست. نمایندگان طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار را به تصویب رساندند.

ادامه دارد....

منبع : خبرگزاری مهر