کد مطلب: 165103
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸
سخنگوی شورای شهر تهران از ارائه گزارش مکرر سازمان‌ها و معاونت‌های شهرداری در شورا خطاب به سروری نایب رییس شورای شهر تهران که در هشتمین جلسه شورا ریاست را در غیاب چمران برعهده داشت، انتقاد کرد.
 

به گزارش ایران خبر، علیرضا نادعلی در هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری گفت: تا چه زمانی قرار است روسای سازمان‌ها و شرکت‌ها و معاونین شهردار در صحن شورا حاضر و گزارشات خود را ارائه کنند؟ اگر چه این موضوع لازم بود اما با توجه به تشکیل کمیسیون‌های تخصصی شورا به نظر می‌رسد که بهتر است که از این به بعد موضوعات در قالب طرح و لوایح در کمیسیون‌ها بررسی و در صحن شورا ارائه شود.

وی همچنین از سروری خواست تا جلسه فوق‌العاده‌ای را برای روز شنبه ترتیب دهد تا موضوعات و مسائلی که قرار است در کمیسیون‌ها مورد بررسی قرار بگیرند اولویت‌بندی شوند.

به گزارش ایران خبر، در ادامه این جلسه پرویز سروری نایب‌رئیس شورای شهر تهران با اشاره به تذکر نادعلی در پاسخ گفت: با توجه به اینکه نیاز است اعضای شورای شهر تهران نسبت به اقدامات و برنامه‌های انجام شده توسط شهرداری دوره گذشته مطلع باشند به همین جهت از مدیران شهری خواسته شده تا با حضور در صحن شورا گزارشات خود را ارائه کنند و فرصت مغتنمی است.

وی تاکید کرد: طبیعتاً با تعیین کمیسیون‌های تخصصی شورا و روسای آن از این پس موضوعات در قالب طرح و لوایح در این کمیسیون‌ها مورد بررسی و در صحن ارائه خواهند شد.

منبع : خبرگزاری ايسنا