سفیر ایران در مسکو: با مقامات روس درباره فایل صوتی ظریف صحبتی نداشته‌ام

خبرگزاری ايسنا , 8 ارديبهشت 1400 ساعت 16:58

سفیر کشورمان در مسکو گفت که با مقامات روسیه درباره فایل منتشر شده از محمدجواد ظریف هیچ گفت‌وگویی نداشته است.


به گزارش ایران خبر، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو امروز (چهارشنبه) پس از حضور در وزارت امورخارجه روسیه در جمع خبرنگاران تاکید کرد که او هیچ گفت‌وگویی با مقام های روس درباره فایل صوتی ظریف نداشته است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه "آیا در وزارت امورخارجه درباره اظهارات آقای ظریف در فایل صوتی منتشر شده صحبتی داشته است؟" قاطعانه گفت، خیر و افزود: ما درباره موضوعات معمول صحبت کردیم.

وزارت امورخارجه روسیه طی بیانیه ای اعلام کرده است که کاظم جلالی امروز با اندری رودِنکو معاون وزیر امورخارجه این کشور دیدار کرده است.

در این بیانیه آمده است: در جریان این دیدار دو طرف درباره موضوعات مربوط به منطقه، ازجمله آسیای میانه و فرا قفقاز رایزنی بخث و تبادل نظر کرده اند.

به گزارش ایران خبر، به تازگی فایل صوتی یک مصاحبه منسوب به وزیر امورخارجه کشورمان منتشر شده است که در آن اظهاراتی را درباره نقش روسیه در مذاکرات هسته ای و حصول برجام مطرح می کند.


کد مطلب: 161349

آدرس مطلب: https://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/161349/سفیر-ایران-مسکو-مقامات-روس-درباره-فایل-صوتی-ظریف-صحبتی-نداشته-ام

ایران خبر
  https://www.irankhabar.ir