کد مطلب: 158900
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۶
ایسنا/مرکزی
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ سید علی حسینی در این‌باره اظهار کرد: ۸۰۰ خودرو هر شب به طور میانگین در راستای اجرای طرح ممنوعیت تردد کرونا در اراک اعمال قانون می‌شود.

بر اساس اعلام پلیس، طرح ممنوعیت شبانه از ساعت ۲۱ تا چهار برابر اعلام ستاد مدیریت بیماری کرونا ادامه دارد و پلیس راهور استان وقفه‌ای در اجرای این طرح نداشته است.

وی بیان کرد: طرح ممنوعیت تردد با جدیت در تمامی شهرهای استان بویژه در هفت شهرستانی که موقعیت زرد کرونایی دارند، دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: تا رسیدن به وضعیت سفید و اعلام ستاد مقابله با بیماری کرونا این استان، کنترل تردد شبانه خودروها ادامه دارد و اعمال قانون از طریق دوربین‌هایی که دارای پایش تصویری هستند و از طریق مأمورانی که در مناطق مختلف حضور دارند، صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: شماره بسیاری از رانندگان در سامانه شماره‌گذاری فعال نیست و این امر موجب می‌شود تا در صورت اعمال قانون، پیامک برای آنان ارسال نشود و از جریمه خود در لحظه مطلع نشوند، بنابراین نیاز است همه رانندگان مشخصات و شماره خود را در سامانه شماره گذاری به روز و فعال کنند.

منبع : خبرگزاری ايسنا