کد مطلب: 100818
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰
در حالی پیش از این برخی از خبرگزاری ها از توقیف دو روزه روزنامه کیهان براساس شکایت دبیرخانه شورای امنیت ملی خبر داده بودند اما بعد از انتشار گسترده این خبر در شبکه های اجتماعی اصل این خبر از سایت معاونت ارشاد که نخستین بار این خبر را منتشر کرده بود،حذف شد.
 
به گزارش ایران خبر،بر اساس گزارش خبرگزاری فارس ، سایت معاونت مطبوعاتی ارشاد که نخستین بار خبر توقیف روزنامه کیهان رامنتشر کرده بود لحظاتی بعد آن‌را حذف کرد.ضمن اینکه تاکنون مقامات قضایی نسبت به انتشار این خبر توسط معاونت مطبوعاتی اعلام موضع نکرده‌‌اند.
در همین حال مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره خبر توقیف دوروزه این روزنامه از سوی دادستانی به فارس گفت:خبر را در سایت خبرگزاری‌ها دیده‌ام و تاکنون چیزی به ما ابلاغ نشده است ولی بسیار بعید می‌دانم که شورای‌عالی‌امنیت‌ملی حمایت از جنایتکاران کودک‌کش آل‌سعود و اماراتی‌ها را بر حمایت از مردم مظلوم یمن ترجیح بدهد، و از دادستانی هم انتظار نمی‌رود که کیهان را به خاطر دفاع از مسلمانان مظلوم یمن توقیف کند.
حسین شریعتمداری افزود:کلان‌سرمایه‌داران برج‌نشین امارات باید از تیترهای "کیهان" نگران شده باشند و نه مسئولان محترم خودمان.
منبع : ایران آنلاین