کد مطلب: 89473
 
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۰
فرماندار تهران در پایان برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، با صدور پیامی، حضور شهروندان شهرستان تهران پای صندوق های رای را بی سابقه و بی نظیر خواند.
حضور تهرانی ها پای صندوق‌های رای بی‌سابقه بود
 
به گزارش ایران خبر، عیسی فرهادی با یادآوری فعالیت چند ماهه ی فرمانداری تهران به عنوان مجری برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه شهر تهران، ری و تجریش، گفت: رکورد شکنی شهروندان تهرانی با حضور در پای صندوق های رای، خستگی را از تنمان به در کرد.

معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به ویژه گی های خاص حوزه انتخابیه تهران، ری و تجریش بلحاظ وسعت، پراکندگی، جمعیت ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار نفری رای دهنده، ثبت نام ۳ هزار داوطلب انتخابات شوراها، اختصاص نزدیک به ۴ هزار شعبه اخذ رای و حدود ۹۵ هزار عامل اجرایی گفت: چنین ویژه گی هایی برنامه ریزی و اجرای دقیقی را می طلبید که بحمدالله با موفقیت به انجام رسید.
فرماندار حوزه انتخابیه و رییس هیات اجرایی شهرستان تهران با اشاره به اینکه مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات ضمن اتخاذ تمهیدات لازم از تمامی توان و امکانات خود برای صیانت از آرای مردم انقلابی شهرستان تهران تا آخرین لحظه، بهره خواهد برد.
فرهادی در پیام خود می افزاید: همانگونه که بارها در فرایند برگزاری انتخابات و در جلسات متعدد و بی شماری که برای برگزاری یک انتخابات بدون عیب و نقص تکرار نموده ایم، آنچه که برای خدمتگذاران شما اهمیت داشته است اتخاذ سیاست های بی طرفی کامل در فرایند برگزاری انتخابات بوده است.
معاون استان دار و فرماندار تهران بار دیگر از مردم بزرگوار شهرستان تهران که حماسه ای بی نظیر خلق کردند و به عنوان پایتخت نشینان موجب اقتدار و عزت کشور عزیزمان شدند سپاسگزاری کرد و گفت : در اولین فرصت (در روزهای آینده ) آمار دقیق مربوط به انتخابات را از طریق رسانه های به اطلاع همگان خواهم رساند. همچنین در فرصتی مناسب گزارش کاملی از عملکرد فرمانداری در این دوره از انتخابات ارایه می نمایم.
معاون استاندار و فرماندار تهران در پایان پیام خود از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات شهرستان تهران ، بویژه مدیران، مسوولان و معلمان آموزش و پرورش ، ادارات و دستگاه های اجرایی ، نیروهای انتظامی و امنیتی، امور مساجد، نمایندگان تلاشگر رسانه ها، خبرنگاران و عکاسان  و تمامی کسانی که در این حماسه ی بی نظیر نقش آفرینی کرده اند قدردانی و آرزوی سلامت و توفیق روز افزون کرد.
منبع : ایسنا