۱
 
کد مطلب: 89159
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران، درگذشت محکوم علیه "محمود طالبی" که چند هفته پیش به 13 سال حبس محکوم شده بود را تائید کرد.
شاه مازندران در زندان درگذشت
 
به گزارش ايران خبر، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران، درگذشت محکوم علیه "محمود طالبی" که چند هفته پیش به 133 سال حبس محکوم شده بود را تائید کرد.
 
حجت الاسلام والمسلمین جعفری با اعلام این خبر افزود: محمود طالبی شب گذشته بر اثر ایست قلبی در زندان بابل درگذشت.
 
وی خاطرنشان کرد: پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی و اخذ نظریه کارشناسی پزشکی قانونی جهت نظارت دادستان شهرستان بابل تشکیل و در حال رسیدگی است.

 اوایل بهمن ماه سال 94 در پی انتشار فیلمی ویدیوئی از یکی از اراذل و اوباش شهرستان بابل به نام «محمود طالبی» که در آن، وی ضمن ربودن یکی از اوباش منطقه «گتاب» به ایجاد رعب و وحشت اقدام می‌کند، دادستان بابل این فرد را به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار داد. 
 
این فرد که خود را به سبب مرتکب شدن جرائم مختلف و آزار و اذیت مردم خود را شاه منطقه معرفی می‌کرد، متواری شد.
 
دادستان بابل در آن زمان در رابطه با جرائم این فردگفت: این فرد با ربودن یکی از اوباش منطقه جویبار با زدن قمه به وی اقدام به قدرت نمایی کرده است و با انتشار فیلم آن موجبات ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در منطقه را کرده است.
 
وی با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت در جامعه بیان کرد: پس از انتشار این کلیپ دادستانی بلافاصله وارد عمل شد و دستور جلب و ورود به مخفی گاه این فرد صادر شد.

مرادی همچنین گفت: محمود طالبی یک ماه پیش از زندان آزاد شده است و پیش از این در زندان سیستان و بلوچستان به صورت تبعیدی بوده است و 6 سال حکم برایش صادر شده بود که با رضایت شاکی خصوصی از زندان آزاد شد.

دادستان بابل در ادامه افزود: متهم به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار دارد. 

چند روز پس از این ماجرا بود که دادستان بابل از دستگیری این متهم خبر داد و گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتطامی و دستگاه قضایی استان مازندران این فرد  در 12 بهمن ماه 94  ساعت 3 صبح در یکی از روستاهای بابل در  مخفیگاهش دستگیر شد و پرونده وی مورد رسیدگی قرار گرفت.
 
 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۴۱:۴۶
ما گلهای خندانیم- فرزندان ایرانیم
پایان این هفته را - پایان روخانی میدانیم
علی برکت الله