کد مطلب: 77190
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۸
رئیس پلیس فتا خراسان رضوی گفت: زن جوانی که با هک حساب تلگرام همسر سابق برادرش و ارسال درخواست های مالی به بستگان، قصد انتقام جویی داشت توسط پلیس دستگیر شد.
انتقام خواهر شوهر کینه‌جو در تلگرام
 
به گزارش ايران خبر، سرهنگ جواد جهانشیری افزود: پس از دریافت مرجوعه قضایی از سوی زنی مبنی بر هتک حیثیت وی و بررسی اظهارات شاکی، کارشناسان پلیس فتا با استفاده از تحقیقات فنی متهم را که خواهر شوهر سابق شاکی است، شناسایی کردند.

وی اظهار کرد: متهم در رویارویی با ادله پلیسی به جرم خود اعتراف و انگیزه خود از این اقدام ناپسند را انتقام جویی از شاکی عنوان کرد.

وی گفت: هتک حیثیت از مصادیق فعلهای مجرمانه است که بر اساس قانون رسیدگی به جرایم رایانه ای و اینترنتی با این مجرمان قاطعانه برخورد می شود. 

* کشف زمین خواری 20 میلیارد ریالی در تایباد 
براساس گزارش دیگری از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، فرمانده انتظامی تایباد از کشف زمین خواری 20 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد و گفت: با کسب خبر تصرف اراضی ملی در خیابان شاداب شهر تایباد موضوع به طور ویژه در دستور کار گروهی از مامورین پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ حسین ناگهانی افزود: در بررسی های فنی کارآگاهان پلیس مشخص شد بخشی از اراضی مسکن و شهرسازی در خیابان یاد شده به مساحت 2000 متر مربع به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال به صورت غیرقانونی تصرف شده است.
وی اظهار کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مراجع قضایی و همکاری یگان حفاظت اراضی دولتی، عامل زمین خواری را شناسایی و دستگیر کرد.

* کشف 85 میلیون ریال طلای قاچاق در مشهد
گزارش مزبور به نقل از رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی حاکی است، ماموران پلیس آگاهی این استان در بازرسی از یک طلا فروشی در مشهد 85 میلیون ریال طلای قاچاق کشف کردند.

سرهنگ مجید رزمخواه گفت: با کسب خبری مبنی بر فروش طلاهای قاچاق در یکی از طلا فروشی های محدوده بولوار امامت مشهد، مامورین پلیس با هماهنگی مراجع قضایی وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از محل 63 گرم طلای قاچاق با عیار بسیار کم به ارزش 85 میلیون ریال کشف کرده و فرد متخلف را به دادسرا معرفی کردند.