کد مطلب: 70950
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۳
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با بیان اینکه روابط رژیم صهیونیستی شاهد تغییرات گسترده‌ای با جهان عرب بوده، گفت که اجازه نخواهد داد ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند.
خط‌ و نشان نتانیاهو برای ایران در سازمان ملل
 
به گزارش ایران خبر، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت که روابط رژیم صهیونیستی شاهد پیشرفت‌هایی با جهان عرب بوده ست.
وی اظهار داشت که برای اولین بار در جهان عرب به این مسئله اعتراف می‌کنند که «اسرائیل» دشمن عرب‌ها نیست بلکه هم پیمان آن‌هاست.

نتانیاهو با بی‌توجهی به حمایت رژیم اشغالگر قدس از تروریست‌های سوریه در منطقه جولان اشغالی و قنیطره، مدعی شد که سرویس اطلاعات این رژیم موفقیت‌های زیادی در مبارزه با تروریسم داشته و به همین دلیل، این رژیم به کشورهای زیادی در زمینه تأمین امنیت کمک می‌کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به حمایت این رژیم از تروریست‌ها به طور ضمنی اشاره کرد و مدعی شد که رژیم اشغالگر فلسطین هزاران نفر از افراد مجروح سوری [شما بخوانید تروریست‌های سوری] را در بیمارستان‌های خود مداوا می‌کند.

این مقام صهیونیستی با بیان اینکه جنگ علیه رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد به پایان رسیده، گفت که این سازمان در مورد این رژیم منصف نبوده است.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین گفت که این رژیم تلاش دارد از قاچاق اسلحه به حزب الله لبنان جلوگیری کند.

بنیامین نتانیاهو همچنین از اقدامات «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر که برای تحقق صلح بین اعراب و «اسرائیل» تلاش می‌کند، تشکر کرد.

وی نیز مدعی شد که ایران به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای است و اجازه دست یابی به سلاح هسته‌ای را به ایران نخواهد داد نه الآن و نه ده سال دیگر.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز ایران را به حمایت از تروریسم در منطقه متهم کرد و گفت: ایران آشکارا اسرائیل را تهدید می‌کند.