کد مطلب: 163565
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱
جانشین رییس پلیس پایتخت توضیحاتی را در مورد صدای انفجار شنیده شده در محدوده پارک ملت ارائه کرد.
 

به گزارش ایران خبر،  سردار حمید هداوند در جمع خبرنگاران در درباره جزئیات صدای انفجار شنیده شده در محدوده شمالی تهران گفت: در ساعات اولیه بامداد امروز تماس‌های متعددی با آتش‌نشانی و پلیس و ... برقرار شده واز شنیدن صدای انفجار در محدوده پارک ملت تهران خبر داده شد که در پی آن عوامل انتظامی و امدادی در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در جریان بررسی‌ها مشخص شد این حادثه  موضوع خاصی نبوده و فقط در یک لحظه صدای انفجار شنیده شده است و هیچ مورد خسارت جانی و مالی نداشته است.

وی با بیان اینکه بر اثر این حادثه هیچ ساختمانی تخریب و یا دچار حریق نشده است، گفت: علت وقوع این حادثه در دست بررسی است و به محض دریافت چرایی این انفجار، جزئیات حادثه به اطلاع عموم خواهد رسید.

 هداوند در واکنش به جوسازی‌های برخی رسانه ها در این باره گفت: این حادثه امنیتی نبود اما  کار رسانه های ضد انقلاب همین جوسازی هاست و باید بگویم که پس از وقوع این حادثه در محل مورد نظر فقط تعدادی برگ و شاخه درخت بر زمین ریخته و این حادثه هیچ خسارت جانی و مالی در پی نداشت.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره برخی فیلم های منتشر شده در فضای مجازی نیز گفت: این فیلم‌ها واقعیت ندارد و مربوط به این حادثه نیست.

 

منبع : خبرگزاری ايسنا