کد مطلب: 162506
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴
فروش فوق العاده ۵ محصول گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴ امروز آغاز می شود و متقاضیان به مدت سه روز فرصت دارند تا در این طرح مشارکت کنند.
 

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، گروه خودروسازی سایپا در راستای آرامش بازار و جلوگیری از هر گونه واسطه گری در بازار خودرو، فروش فوق العاده ۵ محصول پر فروش خود را از امروز ساعت ۱۴ آغاز می‌کند.

بر این اساس متقاضیان از امروز به مدت سه روز فرصت دارند که برای ثبت نام خودروهای تیبا صندوقدار (رینگ فولادی)، تیبا ۲ (رینگ فولادی)، ساینا دنده‌ای (رینگ فولادی)، سایناS و کوییکS اقدام کنند؛ منتخبان طرح فروش فوق العاده حداکثر تا ۹۰ روز می‌توانند خودروی ثبت نام شده را تحویل بگیرند.

بر این اساس متقاضیان فرصت دارند از امروز (۱۸ خرداد) و ۲۴ ساعته به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند و عملیات پیش ثبت نام را انجام دهند.

در پیش ثبت نام این طرح نیز مانند طرح‌های گذشته فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی‌شود اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز کل مبلغ خودرو، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

فروش فوق العاده ۵ محصول گروه خودروسازی سایپا آغاز  می شود

منبع : خبرگزاری مهر