کد مطلب: 158242
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارندگی و کاهش شدید دما در قسمتهایی از نیمه غربی، شمالی و شمال شرقی توصیه می شود از سفر پرهیز کنید.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ احمد شیرانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارندگی و کاهش شدید دما در قسمت‌هایی از نیمه غربی، شمالی و شمال شرقی از امروز تا پایان هفته، به هموطنان توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری در جاده‌های این استان‌ها خودداری و در صورت سفر حتماً تجهیزات زمستانی خودرو خصوصاً زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

وی افزود: با توجه به بارندگی و برودت هوا احتمال لغزندگی جاده‌ها متصور است و رانندگان می‌بایست با احتیاط کامل و رعایت سرعت مطمئنه در این جاده‌ها تردد کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد: توصیه می‌گردد قبل از حرکت از پر بودن باک سوخت خودرو اطمینان حاصل کنند.

سرهنگ شیرانی گفت: تیم‌های پلیس راه و همکاران در بخش‌های راهداری و سایر سازمان‌های امدادی آمادگی کامل برای خدمت رسانی و امداد را کسب کردند و در تلاش هستند در طول جاده‌ها مشکلی ایجاد نشود.

وی در پایان به رانندگان توصیه کرد با تیم‌های پلیس راه و سایر سازمان‌ها امدادی همکاری لازم را داشته باشند و قبل از سفر از آخرین وضعیت جاده‌ها مطلع شوند و به اطلاعیه‌های صادره در خصوص وضعیت جاده‌ها توجه نمایند.

منبع : خبرگزاری مهر