کد مطلب: 158153
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۵
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به اینکه شرایط کرونا شکننده است و نباید فریب آمار را خورد، نسبت به لزوم رعایت پروتکل‌ها به شهروندان هشدار داد.
 

به گزارش ایران خبر، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با تأکید بر سخنان وزیر بهداشت اظهار داشت: شرایط آمار فوت کرونا در تهران دقیقاً شبیه اردیبهشت است و در صورت کوچک‌ترین غفلت و بی توجهی به توصیه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی به شرایط سخت و بحرانی آبان ٩٩ باز خواهیم گشت.

وی افزود: بخشی از رعایت پروتکل‌ها به شهروندان عزیزمان باز می‌گردد و بخشی نیز به نهادها و مسوولان ذیربط و جلوگیری از آزادسازی‌های بی رویه باز می‌گردد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با تاکید بر ادامه روند رعایت پروتکل‌ها و محدودیت‌ها تصریح کرد: در صورت کوچک‌ترین غفلت از طرف مردم خدای ناکرده به شرایط سخت و غیر قابل تصور آبان ماه باز خواهیم گشت، لذا باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان در دستور کار قرار گیرد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) شرایط و اوضاع فعلی را شکننده خواند و گفت: نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شویم و بر تمامی مسوولان و دست‌اندرکاران و نهادهای مختلف است که تا شرایط اطمینان بخش، رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی گرفته و محدودیت‌ها را رعایت کنند.

وی افزود: توصیه ما به شهروندان همچنان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک و رعایت توصیه‌های ستاد ملی کرونا است و تاکید می‌کنیم که نباید با شنیدن آمارهای کاهشی که می‌تواند موقتی باشد دچار بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل‌ها شویم و جدی بودن خطر را فراموش کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر