کد مطلب: 156210
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۴
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از کاهش ۳۷ درصدی تردد در هفته اول اجرای طرح سراسری محدودیت‌های تردد خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پیش بینی می‌شود در جاده‌های استان‌های شمالی و غربی بارش باران داشته باشیم، به همین منظور رانندگان در هنگام سفر در جاده‌ها تجهیزات لازم را به همراه داشته باشند و از سالم بودن سیستم گرمایشی اطمینان حاصل کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: همچنین در جاده‌های بارانی راننده باید با سرعت مطمئنه حرکت کند و زمان سفر بیشتری را برای سفر در نظر بگیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح کاهش محدودیت‌ها در سراسر کشور گفت: تردد در جاده‌های کشور در چند روز هفته اول اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی تا امروز ۳۷ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ شیرانی بیان کرد: فردا جمعه و هفته آتی نیز کماکان به همین صورت و با همین محدودیت‌ها طرح ممنوعیت سفرها اجرا می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به تصادف روز گذشته در سیستان و بلوچستان گفت: در این تصادف که در ساعت ۱۴:۳۰ در محدوده نیکشهر-چابهار در محور فرعی ورکات رخ داد، یک سواری پژو پارس از سرعت مطمئنه تجاوز کرده بود که در پی این سانحه دو نفر جان و ۴ نفر مجروح شدند.

وی در پایان گفت: در محور قائمیه استان فارس شمال در ساعت ۱۸ یک مینی بوس به علت عدم توجه به جلو واژگون شد که از ۱۱ مسافر این وسیله نقلیه ۲ نفر مجروح شدند.

منبع : خبرگزاری مهر