کد مطلب: 155762
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۹
رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه جنوب از دستگیری مواد فروشی خبر داد که بسته‌های مواد مخدر را در دهانش جا ساز کرده بود.
 

به گزارش ایران خبر، سروان مهدی کیا شمشکی عنوان داشت: ساعت ۱۳:۰۰ بیستم آبان ماه شهروندی به مرکز فوریت‌های پلیسی تماس و اظهار داشت، راننده یک دستگاه خودروی سواری ۴۰۵ در حال توزیع مواد مخدر در اطراف ترمینال آزادی می‌باشد و بسته‌هایی از دهانش خارج و در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه برای بررسی موضوع تیمی از مأموران کلانتری ۲۰۹ پایانه ترمینال غرب به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: در گشت زنی‌های نا محسوس صحت خبر تأیید و طرح مهار و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم متهم به محض مشاهده مأموران کلانتری سوار بر خودرواش شده و به سمت مأموران با خودرواش حمله ور شد، گفت: در یک عملیات مقتدارانه پلیس، خودروی متهم متوقف و متهم دستگیر شد.

سروان کیاشمشکی افزود: از داخل دهان متهم ۱۱ بسته هروئین کشف و متهم علت جاسازی مواد مخدر در دهانش را بلعیدن مواد مخدر قبل از دستگیری عنوان کرد که با عملکرد به موقع و سریع مأموران متهم موفق به بلعیدن مواد مخدر نشد.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب تهران تصریح کرد: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش تر ۶ مرتبه توسط مراجع انتظامی دستگیر و روانه زندان شده است.

منبع : خبرگزاری مهر