تاکید فرماندار تهران بر حضور ۵۰ درصدی کارکنان دستگاه اجرائی تهران

خبرگزاری مهر , 3 آبان 1399 ساعت 20:36

فرماندار تهران گفت: با توجه به وضعیت قرمز و بحرانی تهران حضور کارکنان نهادهای دولتی در پایتخت تاپایان آبان به 50 درصد کاهش یافت.


به گزارش ایران خبر، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: در راستای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت‌های شدید کرونایی در پایتخت با وجود وضعیت قرمز و بحرانی، حضور کارکنان نهادهای دولتی در تهران نیز تاپایان آبان به ۵۰ در صد کاهش خواهد یافت.

وی با قدردانی از تلاش همه دستگاه‌های دخیل در جهت مقابله با بیماری کرونا و به ویژه کادر درمانی به عنوان سربازان خط مقدم این مبارزه، گفت: با ارزیابی‌های صورت گرفته در مورد دستگاه‌های اجرایی می‌توانیم بگوییم که هیچیک از دستگاه‌ها و افراد، در انجام وظایفشان در روند شکست این بیماری کوتاهی نکرده‌اند و باید همچنان همگی تلاش کنیم با رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی زنجیره انتقال این ویروس قطع شود.

وی ادامه داد: اگر آحاد جامعه و مسؤولان هر کدام وظیفه خود را با هماهنگی و اقدامات مؤثر به خوبی انجام دهند در مسیر مدیریت بیماری کرونا قطعاً در آینده‌ای نزدیک شاهد کنترل و مهار این بیماری خواهیم بود.

فرماندار تهران اظهار داشت: اطلاع رسانی منسجم، یکدست، شفاف و آگاهی بخش، بدور از هراس بی مورد، باید در دستور کار تمام مسؤولان و کمیته‌ها باشد و کمیته اطلاع رسانی ضروری است این موضوع را برای رسانه‌ها و بویژه رسانه ملی و فعالان عرصه فضای مجازی تبیین کند و از آنها در این عرصه یاری و همراهی بخواهد و در جهت کاهش اضطراب ناشی از بیماری کرونا در میان آحاد جامعه تلاش کنند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: حضور کارکنان دولت و دستگاه‌های اجرایی در تهران تا پایان آبان ماه ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.

فرهادی افزود: دستگاه‌های اجرایی موظف اند ضمن برنامه ریزی برای ارائه به موقع و سریع کلیه خدمات عمومی و ضروری حوزه مسئولیت خود تصمیمی اتخاذ کند که در ارائه این خدمات به مردم با استفاده از روش‌های مختلف از جمله ارائه خدمات به طور الکترونیکی و دورکاری با وقفه مواجه نشود.


کد مطلب: 155075

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/155075/تاکید-فرماندار-تهران-حضور-۵۰-درصدی-کارکنان-دستگاه-اجرائی

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir