کد مطلب: 153656
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۴
ایسنا/بوشهر
 
به گزارش ایران خبر، سعید کشمیری با بیان اینکه در حال حاضر ۳۲۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴۹ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیزمان در روز گذشته فوت‌ شده‌اند و تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌ شده که یکی از آنها آقای ۶۶ و دیگری خانم ۶۹ ساله با بیماری‌های زمینه‌ای فشار خون بالا و دیابت بوده‌اند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

سعید کشمیری با بیان اینکه دانش آموزان با علائم عفونت ویروسی نباید به مدرسه بروند، بیان کرد: وضعیت امسال با سال‌های گذشته کاملا متفاوت بوده و والدین به هیچ وجه نباید دانش آموزان را که کوچکترین نشانه عفونت ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی دارند به مدرسه بفرستند.

منبع : خبرگزاری ايسنا