کد مطلب: 153594
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه به هیچ فردی اجازه تعدی و تعرض به حقوق مردم را نمی دهیم، گفت: با پنجه اقتدار در برابر اراذل و اوباش ظاهر می شویم.
 

به گزارش ایران خبر، سردار "حسین اشتری" در حاشیه حضور در یگان های ویژه ناجا گفت: با لطف خداوند و عنایت خاص حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مراسم های سوگواری و عزاداری باشکوه و نظم خاصی و در عین حال توام با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

فرمانده نیروی انتظامی درباره تشدید مقابله با اراذل و اوباش، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت و جان، مال و ناموس مردم است؛ هر کجا ما مشاهده و یا گزارشی دریافت کنیم که کسانی مخل نظم و امنیت هستند و یا به حقوق حقه مردم تعرض و تعدی می کنند قطعا با اقتدار عمل می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در مقابل اراذل و اوباش با پنجه اقتدار ظاهر می شویم، خاطرنشان کرد: در مقابل قانون شکنان و متعرضان به حقوق مردم براساس قانون و البته با پشتیبانی قوه قضائیه عمل کرده و افراد سودجو و متعرض را شناسایی و با آنها برخورد می کنیم.

سردار اشتری با اشاره به مطالبه مردمی در راستای تشدید مقابله با اراذل و اوباش، خاطرنشان کرد: این موضوع همواره در دستور کار ناجا بوده و هست و امروز تشدید اقدامات را به عنوان یک اولویت دنبال و اجرایی می کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور افزود: به هیچ فردی اجازه عربده کشی، قانون شکنی و تعدی به حقوق مردم را نمی دهیم و اراذل و اوباش بدانند که در برابرشان کوتاه نمی آییم و با اقتدار برخورد می کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همراهی مردم در همه عرصه ها و صحنه ها با نیروی انتظامی، خاطر نشان کرد: جا دارد در همین جا از همکارانم به ویژه خانواده هایشان  به پاس جانفشانی در ماموریت ها قدردانی کنم؛ در شرایطی که شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور هستیم سبزپوشان ناجا ماموریت های ذاتی و قانونی خود را دنبال می کنند.

سردار اشتری با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، مطرح کرد: نیروهای یگان ویژه که در همه عرصه ها در کنار مردم و همراه آنان هستند در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا نیز خوش درخشیدند و شاهد اقداماتی چون ضدعفونی کردن معابر و سایر فعالیت های دیگر بودیم .

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خدمت به مردم را توفیق می دانیم، بیان کرد: ارائه مطلوب ترین خدمات به مردم را وظیفه خود می دانیم و از طرفی برای ارتقاء امنیت در کشور تلاش روزافزون می کنیم.

منبع : خبرگزاری ايسنا