کد مطلب: 153059
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۷
ایسنا/بوشهر
 
به گزارش ایران خبر، سعید کشمیری با اعلام این خبر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۸۳ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۳۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه سه نفر از همشهریان عزیزمان روز چهارشنبه فوت‌شده‌اند که تست کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌ شده که در رده سنی ۳۵ تا ۸۷ سال هستند که یک نفر آنها بدون بیماری زمینه‌ای، یک نفر نیز دارای بیماری زمینه‌ای دیابت، فشار خون بالا و بیماری‌های مزمن عصبی و یک نفر نیز معلول بوده است.

کشمیری با بیان اینکه هم‌اکنون ۴۷ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

وی تصریح کرد: شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دیلم، گناوه، تنگستان و عسلویه در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: شهرستان های دشتی و جم در وضعیت زرد کرونا و دو شهرستان دیر و کنگان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

منبع : خبرگزاری ايسنا