کد مطلب: 152302
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۴
رئیس شبکه های مردمی کمیته امداد استان تهران از شناسایی نیازمندان محله هرندی خبر داد و گفت: این افراد از سوی مراکز نیکوکاری شناسایی و به آنها کمک می شود.
 
به گزارش ایران خبر، شهرام فلاح در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در راستای کمک به نیازمندان و سپردن کار مردم به خود آنها، مراکز نیکوکاری در محلات مختلف راه اندازی شده است که محلات پر آسیبی که بیشتر نیاز به کمک دارند در اولویت ایجاد این مراکز قرار دارند.

وی تاکید کرد: بر همین اساس ۱۲ مرکز نیکوکاری در محله هرندی تهران در جهت شناسایی و کمک به نیازمندان این محله تأسیس شده است.

رئیس شبکه‌های مردمی کمیته امداد استان تهران در خصوص اعطای وام به نیازمندان گفت: طبق تفاهم نامه‌ای که میان صندوق امداد ولایت کمیته امداد و مراکز نیکوکاری امضا شده است نیازمندان محلات مختلف بعد از شناسایی در اولویت دریافت وام قرار می‌گیرند و با تسهیلاتی که امداد در اختیارشان قرار داده و همچنین کمک‌های خود خیرین محلات، از وام‌های ۵، ۱۰ و ۲۰ میلیونی برخوردار می‌شوند.

فلاح گفت: تا پایان سال نیز قصد داریم تعداد مراکز نیکوکاری را در محلاتی مانند هرندی افزایش دهیم تا نیازمندان مناطق مختلف توسط هیأت امنای مراکز شناسایی و از کمک‌های مختلف برخوردار شوند.

منبع : خبرگزاری مهر